Střední škola

obchodu, řemesel a služeb Žamberk


Domov mládeže

-domovDomov mládeže je součástí Střední školy obchodu, řemesel a služeb. V našem školském zařízení poskytujeme ubytování I. kategorie ve dvou a tří lůžkových pokojích se standartním vybavením. Cena ubytování na jeden měsíc činí 1000,- kč. Pro žáky zajišťujeme celodenní stravování v hodnotě 75,- Kč.

V domově mládeže je stanoven Vnitřní řád, kde jsou stanoveny práva a povinnosti ubytovaných. Běžný každodenní provoz v domově mládeže probíhá podle Režimu dne.

 


Ve volném čase se mohou žáci věnovat zájmovým činnostem, kdy využívají nejen společenské prostory DM, posilovnu, ale i novou tělocvičnu. Dále jsou žákům k dispozici počítače s připojením na internet, elektrické psací stroje, kulečník, stolní tenis, elektrické šipky, fotbálek, rotopedy a různé společenské hry. Své zájmy mohou žáci rozvíjet v kroužcích výtvarných činností a šití. Pro ubytované žáky pořádáme sportovní turnaje, soutěže, besedy, jezdíme do krytého bazénu a naštěvujeme různé pamětihodnosti v našem kraji. Naši žáci také chodí vypomáhat do místního útulku pro psy. Každoročně se účastníme přehlídky zájmové umělecké činnosti “Mládí“, kde se naši žáci úspěšně prezentují v různých oborech.

-intrV rámci doplňkové činnosti poskytujeme ubytování organizovaným skupinám dětí i dospělých o víkendu a školních prázdninách.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Bližšší informace
tel.: 465 614 225, 774 610 645
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.